Про компанію

ХТО МИ?

Möbius - це унікальна українська компанія, що займається утилізацією гумотехнічних і полімерних виробів, а також виготовленням корисних ресурсів: синтетичної нафти, вуглецевого сорбенту та металевих будівельних матеріалів.

ГОЛОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ MÖBIUS


Утилізація шин


Ми приймаємо зношені шини від мотоциклів, автомобілів, технологічного транспорту, сільськогосподарських машин, а також полімерні матеріали.

Відпрацьовані шини є відходами IV класу небезпеки, а відтак, підлягають обов’язковій утилізації. В природних умовах шина розкладається більше ста років, віддаючи грунту в процесі розкладання токсичні речовини. Через хімічний склад, відпрацьовані шини дуже складно і дорого утилізувати без збитку для довкілля.

Кожна викинута на смітник покришка – це 35 літрів змарнованої нафти (саме стільки сирої нафти потрібно для виготовлення однієї автошини).

Тому, переробка автомобільних шин дозволяє вирішити одразу дві проблеми – заощадити нафту і не забруднити грунт токсинами.

Утилізація покришок – цивілізована альтернатива відправки шин на смітник, оскільки матеріал, з яких вони зроблені, може бути використаний повторно.

Станом на сьогодні наші потужності дозволяють утилізувати до 500 тонн сировини щомісяця.
Виготовлення і продаж корисних ресурсів


Відпрацьовані матеріали ми піддаємо термічній деструкціїї. Спеціальний метод обробки, що називається піроліз, на сьогодні є найбільш економічно та екологічно виправданим способом утилізації шин. Він не лише вирішує питання переробки вторинної сировини, але й дозволяє отримати пальне фактично зі сміття. Низькотемпературний піроліз (деполімеризація) дозволяє розкласти гуму на складові компоненти, і використовувати кожен із них з певною метою. В результаті піролізу, ми отримуємо готові продукти, які потім переробляються на цілу низку корисних товарів:

  • Технічний вуглець, з якого виробляється вугільний брикет, а також високоякісний абсорбент.
  • Термолізний газ, що є аналогом природного газу - його ми використовуємо в процесі піролізу для підігріву печі.
  • Сталевий дріт (металокорд), що застосовується при виготовленні шин, ми перетворюємо на пресований метал для металургійної промисловості або ж в'язальний дріт, що використовують на будівництві.
  • Синтетична нафта , яка за своїми якостями не поступається природній нафті і може повністю її замінити.

В подальшому нафта використовується для створення світлого пічного палива або високоякісних компонентів для оптимізації дизельного палива.

Зображення карти використання сорбента.


Що ми отримуємо?

Зі 100% маси утилізованих шин, ми отримуємо:
40% нафти
40% вуглецю
10% металу
10% газу


Утилізація нафтошламів та нафтовмісних відходів


Нафтопродукти та нафтовмісні відходи є одним з основних забруднювачів навколишнього середовища. Вони утворюються при транспортуванні сирої нафти і продуктів її переробки, видобутку нафти, аваріях транспорту, очищенні транспортних ємностей і в інших випадках.

Для запобігання забрудненню навколишнього середовища ТОВ «МЕБІУС ГРУП» пропонує послуги з переробки та утилізації : нафтошламів, що утворюються у процесі господарської діяльності з видобутку, транспортування, зберігання, переробки, використання нафти/ нафтопродуктів; нафтовмісних відходів; відходів, забруднених нафтопродуктами (промаслене ганчір'я, відпрацьовані фільтри, тирса, пісок та ґрунти); відпрацьованих нафтопродуктів, не придатних для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші) і т.п.

ТОВ «МЕБІУС ГРУП» має відповідну Ліцензію (рішення № 442 від 23.11.2016) Міністерства екології та природних ресурсів України.


Утилізація відпрацьованих мастил


За ініціативи ТОВ «Мебіус Груп» та мережі автосервісних центрів «АТЛ» по всій території України організовані пункти збору відпрацьованих мастил.

На базі автосервісних центрів «АТЛ» буде здійснюватися збір відпрацьованих автомобільних мастил, гальмівних, охолоджуючих рідин та емульсій, на підставі Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України від 23.11.2016, виданої ТОВ «Мебіус Груп» на збирання, зберігання, оброблення та утилізацію відпрацьованих нафтопродуктів.

Адреси центрів збору розміщення за адресою – http://mobius.ua/mapНАШІ ЦІННОСТІ

Компанія Möbius - це не лише комерційний проект, але й екологічна ініціатива групи соціально відповідальних людей.

Ми сповідуємо цивілізований підхід до бізнесу, коли кожна компанія, незалежно від сфери діяльності, несе відповідальність перед суспільством і довкіллям.

Створюючи високоякісну продукцію, ми завжди пам'ятаємо про необхідність інвестувати в екологію, а відтак, дбаємо про майбутнє всього людства.
Möbius є членом

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Ми бачимо свою мету в тому, щоб створювати й відновлювати.

Що не менш важливо, діяльність нашої компанії - це внесок у розбудову енергетичної незалежності нашої держави.


СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми здійснюємо свою діяльність абсолютно прозоро, відповідно до чинного законодавства України і маємо всі належні ліцензії та сертифікати.

Спеціально для компанії Möbius два наукових інститути розробили і вперше ввели в експлуатацію технічні умови на синтетичну нафту та вуглецевий адсорбент.

Ми - єдина компанія в країні, що має ліцензію на виготовлення цих продуктів.

Виробництво вуглецевого адсорбенту запатентовано.

Ознайомитись з ТУ

Сертифікати +ISO


Ми пишаємося тим, що завдяки сучасним технологіям, маємо можливість забезпечити безперервне відновлення природних ресурсів.