Blog

example image

Перетворити відходи на щось корисне не просто, проте сьогодні існують компанії, які навчилися успішно з цим справлятися і навіть роблять бізнес на перетворенні харчових відходів на поновлювані джерела енергії.

Ми хочемо поділитися досвідом трьох компаній, що знайшли в переробці харчової вторинної сировини вигідну бізнес-можливість:

Turning Earth.

Ця пенсільванська компанія-переробник продукує електроенергію та природний газ зі звичайних харчових відходів, використовуючи біологічний процес, відомий як анаеробне бродіння. Більшість анаеробних реакторів в США переробляють стічні води і гній, але не продукти харчування, в той час як Turning Earth запустила дорогий проект з будівництва двох анаеробних реакторів для переробки харчових відходів.

Quest Recycling Services.

Підприємство з переробки відходів, розташоване у Фріско, штат Техас, надає послуги з утилізації харчових залишків компаніям, які хочуть знизити операційні витрати (у Сполучених Штатах харчові залишки - це найвагоміша категорія відходів, а за те, щоб їх прийняли на звалище, компанії зобов'язані платити досить великі кошти). Quest переробляє фрукти, овочі, молочні продукти, ковбасні та хлібобулочні вироби, отримуючи з них біодизель, альтернативні види палива, а також корм для тварин. Приміром, в 2012 році компанія переробила понад 350 млн. кілограм харчових залишків.

Missouri Organic.

Ця компанія, заснована в Канзас-Сіті, в рамках спеціальної програми утилізації, виробляє компост для удобрення ґрунту з продуктів харчування та дворових відходів. У 2013 році вона зібрала зі сміттєзвалищ і переробила 16 000 тонн матеріалу, і планує збільшити обсяг до 20 000 тонн в 2014 році. При цьому, отримання кожних 4 000 літрів відходів обходиться Missouri Organic зовсім недорого, всього лише в 130 доларів.

Джерело: http://www.inc.com